Anglický jazyk A2 -paní učitelka Olmrová

Kontakt: olmrova@zssulice.cz  nebo přes Bakaláře

Týden od 19.4. – 23.4.

Milí rodiče, moc vám děkuji za spolupráci v minulém období. Děti byly po návratu v obraze, věděli, co jsme se učily a šlo jim to. Některým jsem poznamenala, co dodělat v pracovním sešitě.

Příští týden budou zase doma a budeme pokračovat v nastaveném rozvrhu – chlapci v úterý a děvčata v pátek on line.

Mám trochu pozměněný rozvrh a mohla bych se s děvčaty v pátek vídat už v 10 hodin. Prosím rodiče děvčátek, aby mi napsali, jestli by jim to vyhovovalo lépe.

Učivo – online hodina – slovní zásoba str. 50-51 – Summertime   + prac. s. str. 44+45

domácí úkol na celý týden . dokreslit a vyrobit A tiny book – THE DOLL´S HOUSE – prac. s. str. 69-70 . Potom si knížku několikrát přečíst a přinést do školy.

Týden od 12.4. – 16.4.

Opakování – upstairs, downstairs, on the left, on the right, kitchen, bedroom, bathroom, sitting room

Dramatizace příběhu – uč. str. 46

prac. s. str. 42 – ve škole při hodině

Týden od 6.4. – 9.4.

V úterý online hodina chlapci  –  učebnice str. 45 . Describing location – It´s upstairs / downstairs.   It´s on the left / right. (děvčata totéž v pátek)

Samostatná práce

• pracovní sešit str. 40,41,43 – poslech ke str. 40 bude uložen v učebně.
  • Vyrobte si další kartičky do zásobníku – viz. scan v příloze ( najdete též v učebně)

Týden od 29.3. – 31.3.

Tento týden budeme mít pouze jednu společnou ( obě skupiny) hodinu v úterý. Bude to hodina s velikonoční tematikou. 🙂

Happy Easter!

ZAJÍMAVÉ ODKAZY – SLOVNÍ ZÁSOBA MY HOUSE – VIZ UČEBNA  – PRÁCE V KURZU

Děkuji všem rodičům za spolupráci v nelehké době a dětem hodně úspěchů v dalším pololetí.