1. B

Třídní učitel/ka: Mgr. Jarmila Hozmanová
Kontakt: hozmanova@zssulice.cz


Den 5. Návrat domů Níže ještě malé ohlédnutí za naším pirátským putováním a v pondělí se těšíme na děti opět ve škole:-)


ŠVP - RS Valcha Vysočina

Den 4. Tak nám ten týden utekl jako voda a už zítra se na vás moc, milí rodiče, těšíme:-))). Dnes jsme se ještě učili, vyráběli náramky, skládali slova z písmenek, pátrali po pokladu a vyhodnocovali soutěže. Po večeři si všichni ještě zaskotačili na diskotéce. Závěrečnou výzvou hlavně pro dospěláky bylo dohlédnout na balení kufrů! Zítra předpokládáme příjezd ke škole ca. v 13:00. Případně se pokusíme dát zprávu o aktuální dopravní situaci. Dobrou noc!


ŠVP Valcha - Vysočina

Den 3. Dnešní den jsme měli opravdu nabytý program - výuka, oslava Lukáškových narozenin, pěší výlet do Sv.Kateřiny za menhiry a na závěr dne opékání buřtů při kytaře. Většina odvážlivců se vydala se setměním ještě na krátkou pirátskou stezku odvahy. Zítra už je čtvrtek a čeká nás konečné vyhodnocení našeho putování za pokladem. Dobrou noc všem!


ŠVP Valcha - Vysočina

Den 2. Dnešek jsme navzdory předpovědím zvládli bez jediného zmoknutí. Dopolední výuku tak po obědě mohly vystřídat venkovní aktivity a procházka k nedalekým rybníčkům. Nálada je zatím výborná, neopomněli jsme uspokojit ani hokejové fandy a po očku jsme sledovali stav zápasu našich borců s Kanadou. A protože samozřejmě na čerstvém vzduchu všem vyhládne, nestíhá paní kuchařka našim prvňáčkům přidávat! Máváme domů a těšíme se na středu:-)


ŠVP Valcha - Vysočina

Den 1. Zdravíme naše milé rodiče ze školy v přírodě. První den je za námi a my si ho opravdu moc užili....... Celotýdenní hra (po stopách pirátů) se rozjela naplno. Jsme rozděleni do týmů, máme vyrobené vlajky, vymyšlený název a proběhlo také malé sportovní klání. Po chutném obědu jsme stihli obhlédnout krátce také malebné okolí Počátků. Všichni už ležíme v postelích a těšíme se na zítra. Zdravíme domů:-). Vaše paní učitelky a prvňáčci