Plán akcí ŠD

Malé ohlédnutí za školním rokem 2019/20

V letošním roce jsme si připravili pro naše děti ve Školní družině opět spoustu zábavy při různých akcích. V září to byla již tradiční Drakiáda. V loňském roce nám bylo líto, že vítr nefoukal, ale letos fičel takový vichr, že dětem někteří draci dokonce uletěli. Po obloze se vznášeli nádherní barevní draci kupovaní, či domácí výroby.

V říjnu jsme uspořádali Podzimní dílny, na kterých si děti vyrobily ježky z přírodních materiálů. Říjen byl věnován Halloweenským oslavám. Ve třídách děti dlabaly úžasné dýně a vrcholem byl Halloweenský karneval v maskách.

Na konci listopadu jsme zahájili advent Adventními dílnami. Děti si opět, jako vloni, odnesly domů nádherné jedlové adventní věnce, které si ozdobily i za pomoci rodičů ve školní jídelně.

V prosinci jsme pekli vánoční cukroví a děti si ozdobily i vánoční perníčky.

S dětmi v Dramatickém kroužku jsme se připravovali pilně na vánoční vystoupení. Nacvičili jsme vlastní představení Vánoční Karkulky a děti si namalovaly sami i kulisy a vytvořily kostýmy. Následovala Čertovská diskotéka v kostýmech se spoustou soutěží.

Nezapomněli jsme letos ani na zvířátka, které potřebují v zimě naši pomoc a ustrojili na školní zahradě strom dobrot. Do lesa jsme donesli zrní, zeleninu a suché pečivo.

V lednu si děti užili již tradiční Ples ŠD a v únoru veselý Masopustní karneval v maskách.

Díky uzavření škol se už naše další plánované akce uskutečnit nemohli.

Ze všech akcí si můžete prohlédnout fotky zde.

Těšíme se s našimi dětmi na spoustu dalších zážitků při akcích, které pro ně budeme pořádat, až nám to bude dovoleno.