Plán akcí ŠD

Slavíme svátek sv. Martina
Povídání a výtvarná dílna
14,00 – 15, 00 hod.
Děti si donesou tyčky na výrobu koníků

18. 11. Projektové odpoledne – Adventní dílny
Výroba adventních ozdob
14, 00 – 15, 00 hod.

25. 11. Odpoledne s rodiči – Výroba adventních věnců
14, 00 – 15,00 hod.
Děti se přinesou 150 Kč na jedlový korpus.

Pro vstup do galerie fotek ze školní družiny v roce 2020/21 klikněte zde.

Ohlédnutí za letošním školním rokem 2020/21

Tento školní rok byl opět ochromen pandemií a školní docházka byla na dlouhý čas přerušena.

Školní družina musela pracovat v rotacích a v homogenních skupinách.

I přes všechna omezení se nám podařilo několik společných akcí, ze kterých si můžete prohlédnout fotografie.

Na podzim se děti sešly na školní zahradě, kde jsme pro ně připravili podzimní tvořivé dílny.

Děti si odnášely nádherně vyzdobené košíky.

O vánocích jsme zvládli pečení vánočního cukroví ve školní jídelně a bruslení na zamrzlé louce.

V dubnu děti slavily Den Země na různých dílnách v jednotlivých odděleních a při velké branné hře, kde děti plnily úkoly a hledaly poklad. Dále velký Čarodějný rej, při kterém po soutěžním odpoledni opékaly u ohně špekáčky.

Zasoutěžily si na dopravním hřišti a vyšli jsme na výlet Pochod rozkvetlou přírodou, kde děti čekalo překvapení.

Teprve ke konci školního roku se provoz školy a tudíž i školní družiny rozběhl na plné obrátky.

S dětmi jsme prožili společnou noc ve škole při Jarní pohádkové noci. Vyjeli jsme na dva výlety do Farmaparku Soběhrdy a na koňskou farmu do Nechánic a užili si poslední společný Karneval, jako rozloučení s tímto nestandartním rokem.

Přejeme krásné prožití prázdnin a těšíme se na společné akce s dětmi příští rok.