Plán akcí ŠD

Ohlédnutí za letošním školním rokem 2020/21

Tento školní rok byl opět ochromen pandemií a školní docházka byla na dlouhý čas přerušena.

Školní družina musela pracovat v rotacích a v homogenních skupinách.

I přes všechna omezení se nám podařilo několik společných akcí, ze kterých si můžete prohlédnout fotografie.

Na podzim se děti sešly na školní zahradě, kde jsme pro ně připravili podzimní tvořivé dílny.

Děti si odnášely nádherně vyzdobené košíky.

O vánocích jsme zvládli pečení vánočního cukroví ve školní jídelně a bruslení na zamrzlé louce.

V dubnu děti slavily Den Země na různých dílnách v jednotlivých odděleních a při velké branné hře, kde děti plnily úkoly a hledaly poklad. Dále velký Čarodějný rej, při kterém po soutěžním odpoledni opékaly u ohně špekáčky.

Zasoutěžily si na dopravním hřišti a vyšli jsme na výlet Pochod rozkvetlou přírodou, kde děti čekalo překvapení.

Teprve ke konci školního roku se provoz školy a tudíž i školní družiny rozběhl na plné obrátky.

S dětmi jsme prožili společnou noc ve škole při Jarní pohádkové noci. Vyjeli jsme na dva výlety do Farmaparku Soběhrdy a na koňskou farmu do Nechánic a užili si poslední společný Karneval, jako rozloučení s tímto nestandartním rokem.

Přejeme krásné prožití prázdnin a těšíme se na společné akce s dětmi příští rok.