Zaměstnanci školy

Kontakty pro šk.rok 2022/23.

Konzultace s učiteli po dohodě nebo z zadaných konzultačních hodinách.

VEDENÍ ŠKOLY: e-mail:telefon/konzultační hodiny
Mgr. Josef Kabeleředitel školyreditel@zssulice.cztel.:725 440 178
Mgr. Jana Čermákovázástupkyně ředitele školy, výchovná poradkyněcermakova@zssulice.cztel.:606 483 419
Ing. Jana Kolorosovázástupkyně ředitele školykolorosova@zssulice.cztel.: 315 559 637
Mgr. Romana Dolanskávedoucí školní družinydolanska@zssulice.cztel.: 702 129 131
    
TŘÍDNÍ UČITELÉ:   
Bc. Kateřina Vinšová1.Avinsova@zssulice.cz 
Mgr. Dagmar Gabrielová1.Bgabrielova@zssulice.cz 
Mgr. Zuzana Štěpánová2.Astepanova@zssulice.cz 
Mgr. Monika Vrbovcová3.Avrbovcova@zssulice.cz 
Mgr. Jarmila Hozmanová3.Bhozmanova@zssulice.cz 
Mgr. Tereza Klepáčková4.Aklepackova@zssulice.cz 
Bc. Pavel Ďurkech5.Adurkech@zssulice.cz 
Mgr. Lucie Coufalová6.Acoufalova@zssulice.cz 
Mgr. Jana Čermáková7.Acermakova@zssulice.cz 
Mgr. Josef Kabele8.Akabele@zssulice.cz 
Ing. Linda Kůstková8.Bkustkova@zssulice.cz 
MgA. Alžběta Dvořáková9.Advorakova@zssulice.cz 
    
VYUČUJÍCÍ ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ:   
Mgr. Coufalová LuciePŘ,CHcoufalova@zssulice.cz 
Mgr. Čermáková JanaMcermakova@zssulice.cz 
MgA. Dvořáková AlžbětaVV, PČdvorakova@zssulice.cz 
Bc. Ďurkech PavelD, Zdurkech@zssulice.cz 
Mgr. Gajdošová LadislavaZ, HV,TVgajdosova@zssulice.cz 
Ing. Grady AlžbětaAJ, M, finanční gramotnostgrady@zssulice.cz 
Jackson DanielaAJ jackson@zssulice.cz 
Mgr. Jarolímová VěraNJjarolimova@zssulice.cz 
Mgr. Kabele JosefAJ, D, VO, etikareditel@zssulice.cz 
Ing. Kolorosová JanaFY, M, špan.kolorosova@zssulice.cz 
Ing. Kůstková LindaM, metodik prevencekustkova@zssulice.cz 
Mgr. Mazár KateřinaTVmazar@zssulice.cz 
Mgr. Miklas Karel PaedDr.TVmiklas@zssulice.cz 
Mgr. Olmrová NaděždaAJolmrova@zssulice.cz 
Mgr. Sedláček JakubHV,ITsedlacek@zssulice.cz 
Bc. Svobodová Magdaléna, DiSAJsvobodova@zssulice.cz 
Mgr. Švedová MonikaČJLsvedova@zssulice.cz 
Ing. Zimmermann ZdeněkITzimmermann@zssulice.cz 
Mgr. Zuščicová VěraČJL, VOzuscicova@zssulice.cz 
    
ASISTENTI:   
Jolana Mikulková mikulkova@zssulice.cz 
Neonila Makowiec  makowiec@zssulice.cz 
    
ŠKOLNÍ DRUŽINA: tel.: 702 129 131 
Mgr. Dolanská Romana   
Halámková Irena   
Mgr. Semíková Eva   
Bc. Svobodová Magdaléna, DiS   
    
PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI:   
Černá Michaelastravajidelna@zssulice.cz, tel.: 702 129 126 
Kohoutek Pavelškolník  
Senftová Soňahospodářka  
Votýpková Květuše   
Zápotocká Vladimírarecepcetel.: 315 559 637