Tábory

Letní tábor 2021

Přes veškeré komplikace s plánováním akcí v nadcházejícím roce 2021 bychom Vám rádi i letos nabídli možnost účasti dětí od 3. do 8. třídy na letním táboře. Níže přikládáme několik důležitých informací:

• Místo: Harasov (okres Mělník, v CHKO Kokořínsko) stránky tábořiště: https://alberta.skaut-lisak.cz/
  • Termín: 31. 7. – 14. 8. 2021
  • Cena: 4500 Kč
  • Pořadatel: ZŠ Sulice ve spolupráci s klubem Jeremín – web: www.jeremin.cz, vedoucí tábora: Josef Kabele, Pavel Ďurkech, Michal Pospíšil, Alžběta Dvořáková a další

závazná přihláška na tábor ke stažení zde: přihlaška na tabor 2021

děkujeme za váš zájem o náš letošní letní tábor ZŠ Sulice. Zároveň se tímto omlouváme, že kvůli drobným komplikacím zveřejňujeme závazné přihlášky se zpožděním.

INFORMACE K ZÁVAZNÉMU PŘIHLAŠOVÁNÍ:

• Vyplněnou přihlášku s podpisem zašlete na tuto Gmailovou adresu: jeremin.klub@gmail.com
  • Nejpozději do 30.5. pošlete 4500 Kč na tento účet: 2401375179/2010, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte

Po těchto krocích bude vaše dítě závazně přihlášeno. Kapacita tábora je omezena, po jejím naplnění bude přihlašování zastaveno.

DOKUMENTY K ODJEZDU:

• Originál přihlášky
  • Bezinfekčnost (podepsané s datem odjezdu na tábor) bezinfekčnost
  • Kopie/originál kartičky zdravotní pojišťovny

Bez těchto dokumentů, které budeme vybírat v den odjezdu, nebude možné vaše dítě převzít.

V průběhu května zveřejníme doporučený seznam věcí a adresu, na kterou bude možné posílat dopisy. Po zajištění dopravce budou zveřejněny i konkrétní informace ohledně odjezdu a návratu.

Závěrem prosíme všechny rodiče, aby se děti účastnily celého tábora. Neradi bychom řešili situace, jež nastaly v minulých letech, kdy děti v důsledku jiných prázdninových aktivit odjížděly v průběhu tábora. Výrazně to narušuje chod tábora i celotáborovou hru. Děkujeme za pochopení.