Akce školy

Poznávací zájezd: Irsko – Dublin (letecky)

• Termín: 15. – 20. 5. 2020 (5x ubytování v rodinách)
  • Cena: 9700 Kč (cena zahrnuje: leteckou dopravu, ubytování a strava v rodinách, malé palubní zavazadlo 40x25x20cm)
  • Cena nezahrnuje: větší zavazadlo do letadla (cca 600 Kč za zpáteční odbavené zavazadlo)
  • Kdo se může přihlásit: žáci 2. stupně do naplnění kapacity 30 žáků (v případě, že nemají vážné kázeňské problémy a účastní se přednostně ostatních akcí určených pro jejich ročník)

Program zájezdu můžete stáhnout zde: Irsko letecky

Přihlášení na zájezd na adrese: http://rezervace.protravel.cz

Registrace:

• Nejprve je nutné se zaregistrovat (odkaz „Jsi tu poprvé? Zaregistruj se prosím“).
  • Registrovat se musí pouze osoby starší 18 let, to znamená buď zletilí účastníci nebo zákonní zástupci nezletilých účastníků.
  • Při registraci si zvolíte přihlašovací údaje: přihlašovací jméno je Vaše emailová adresa, heslo libovolné, alespoň 6 znaků dlouhé.
  • Registraci dokončíte prokliknutím potvrzovacího odkazu ve zprávě zaslané na Váš email.

Přihlášení na zájezd:

• Po přihlášení do systému zadejte číslo zájezdu 20-277 do textového pole a klikněte na „Vyhledat zájezd“.
  • Vyplňte osobní a další potřebné údaje účastníka včetně všech alergií (nutné pro ubytování v hostitelských rodinách) a potvrďte závazné přihlášení.
  • Na email obdržíte Potvrzení o zájezdu i s rozpisem plateb.

Přihláška je závazná a z následného odhlášení mohou vyplývat stornopoplatky.

Informace k platbě:

Zálohu nebo celou platbu posílejte na účet školy: 20036-4190157399/0800. Variabilní symbol použijte stejný, který vám byl přidělen pro platbu obědů. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dítěte.

Děkujeme za Vaši důvěru. Děláme, co je v našich silách, aby se všem na zájezdu líbilo a o každého bylo dobře postaráno.