Tábory

Vážení rodiče, milí táborníci,

pro rok 2022 chystáme tábor v termínu od 30. 7. do 13. 8. 2022.

Přihláška ke stáhnutí zde: přihláška na tábor 2022
informace k táboru (sraz, návrat, seznam věcí a další): příloha tábor 2022

Podařilo se nám objevit výjimečné tábořiště uprostřed nedotčené přírody v oblasti Ralska: https://taboriste-sochor.webnode.cz/o-taboristi/ a těšíme se, že si opět užijeme společné dobrodružství, napětí, legraci i sounáležitost.

Děti, které s námi absolvovaly tábor v roce 2021, mají při přihlašování přednost. Všechny naše táborníky tímto srdečně zveme na promítání videozáznamu z loňského „Egypta na Harasově“ do sálu CB Šeberov v pátek 18. března 2022 v 18 hodin. Podrobné informace předáme dětem osobně.

INFORMACE K ZÁVAZNÉMU PŘIHLAŠOVÁNÍ:

DOKUMENTY K ODJEZDU:

• Originál přihlášky
  • Bezinfekčnost (podepsané s datem odjezdu na tábor) bezinfekčnost
  • Kopie/originál kartičky zdravotní pojišťovny

Bez těchto dokumentů, které budeme vybírat v den odjezdu, nebude možné vaše dítě převzít.

Po odeslání přihlášky zašlete peníze na účet 2401375179/2010 (nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte).

Závěrem prosíme všechny rodiče, aby se děti účastnily celého tábora. Neradi bychom řešili situace, jež nastaly v minulých letech, kdy děti v důsledku jiných prázdninových aktivit odjížděly v průběhu tábora. Výrazně to narušuje chod tábora i celotáborovou hru. Děkujeme za pochopení.