Tábory

Vážení rodiče,

blíží se doba odjezdu dětí na tábor.

seznam věcí a další informace ke stažení seznam_veci_info_2021

ZŠ Sulice: sraz v sobotu 31.7. ve 14 hod před školou, předpokládaný návrat bude v sobotu 14.8. ve 14 hod.

ZŠ Jeremenkova: sraz v sobotu 31.7. ve 14 hod před školou, předpokládaný návrat bude v sobotu 14.8. ve 14 hod.

Na srazu před odjezdem budeme vybírat:

• Potvrzení o bezinfekčnosti s datem podpisu 31.7.2021
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře
  • Negativní PCR test na COVID-19, max. 7 dní starý – tuto variantu preferujeme, protože nebudeme muset děti na táboře zatěžovat přetestováním. Případně max. 3 dny starý antigenní test. Testy musí být z certifikovaného odběrného místa.
  • Ideálně kopie/originál kartičky zdravotní pojišťovny

Prosíme, projděte si pečlivě všechny zásadní body k táboru, najdete je v přiloženém souboru u tohoto příspěvku.

Těšíme se, že společně s dětmi prožijeme naplněné, slunné, dobrodružné dny.

• Místo: Harasov (okres Mělník, v CHKO Kokořínsko) stránky tábořiště: https://alberta.skaut-lisak.cz/
  • Termín: 31. 7. – 14. 8. 2021
  • Cena: 4500 Kč
  • Pořadatel: ZŠ Sulice ve spolupráci s klubem Jeremín – web: www.jeremin.cz, vedoucí tábora: Josef Kabele, Pavel Ďurkech, Michal Pospíšil, Alžběta Dvořáková a další

INFORMACE K ZÁVAZNÉMU PŘIHLAŠOVÁNÍ:

• Vyplněnou přihlášku s podpisem zašlete na tuto Gmailovou adresu: jeremin.klub@gmail.com
  • Nejpozději do 30.5. pošlete 4500 Kč na tento účet: 2401375179/2010, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte

Po těchto krocích bude vaše dítě závazně přihlášeno. Kapacita tábora je omezena, po jejím naplnění bude přihlašování zastaveno.

DOKUMENTY K ODJEZDU:

• Originál přihlášky
  • Bezinfekčnost (podepsané s datem odjezdu na tábor) bezinfekčnost
  • Kopie/originál kartičky zdravotní pojišťovny

Bez těchto dokumentů, které budeme vybírat v den odjezdu, nebude možné vaše dítě převzít.

Závěrem prosíme všechny rodiče, aby se děti účastnily celého tábora. Neradi bychom řešili situace, jež nastaly v minulých letech, kdy děti v důsledku jiných prázdninových aktivit odjížděly v průběhu tábora. Výrazně to narušuje chod tábora i celotáborovou hru. Děkujeme za pochopení.