Dějepis

Milí sedmáci,

Děkuji dnes všem za aktivní účast!!

Skupiny, které neprezentovali, budou prezentovat ve čtvrtek 5.11. (pokud budeme už ve škole).

Pokud bude probíhat distanční výuka, tak se sejdeme v pátek 6.11. na google meet a odprezentujete zbytek.

Buďte proto připraveni, máte možnost získat jedničku za vaši aktivitu. Otazky a rozdělení skupin máte v google classroom.

Pokud nejste se známkou za první domácí úkol spokojeni lze si ji opravit! Využijete tak možnost jedné ze svých dvou oprav za pololetí a budete mít možnost splnit opravný domácí úkol, který zadám tento pátek všem zájemcům (opět na téma byzantská říše, křesťanství, arabská říše a islám). Původní známka vám zůstane, pokud však dostanete z opravného úkolu známku lepší, zapíšu vám i tu na bakaláře. V případě zájmu o opravu se přihlašte do čtvrtka (29.10.) do 18:00. K opravě se příhlásíte pomocí komentáře (OPRAVA) pod příspěvkem na google classroom.

Odkaz na online hodinu bude zveřejněn v pátek před zahájením výuky zde:

Pro ty, co mají jiný, než sulický účet:

K hovoru je možné se připojit i pomocí odkazu v google classroom.

!!!Prosím zkontrolujte si, že máte funkční školní gmaily!!!

NEZAPOMĚŇTE ODEVZDAT ÚKOL NA GOOGLE CLASSROOM DO PÁTKU (23.10) DO 18:00. BUDETE HODNOCENI ZNÁMKOU, KTERÁ JE MÍSTO TESTU!!!

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MĚ KONTAKTUJTE NA MAIL: durkech@zssulice.cz