Zahájení školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

za několik dnů začne nový školní rok. Doufáme, že bude klidnější, než ten předchozí. Nabízíme vám přehled informací k úvodu školního roku.

Úterý 1. září: žáci 2. – 9. ročníku se sejdou v 8.00 hodin ve svých kmenových třídách se svým třídním vyučujícím (aktuální plán školy a tříd bude k nahlédnutí v recepci školy). Setkání končí v 9:00.

Provoz školní družiny bude rovněž zahájen 1. 9. 2020 – ukončení v 15.00 hod. Obědy se 1. 9. nevydávají a v případě, že dítě zůstává ve družině, vybavte prosím syna/dceru velkou svačinou.

Přivítání prvňáčků proběhne v 8:30 před školou a následně v jejich nových třídách. Po skončení zahájení se děti s paní vychovatelkou odeberou do tělocvičny a rodiče dětí 1. ročníku zůstanou ve třídách, kde proběhne první informativní schůzka. Prosíme rodiče, aby vybrali pouze jednoho zástupce, který se schůzky zúčastní. Děkujeme.

Středa 2. září: žáci 1. – 5. ročníku mají výuku od od 8:00 do 11:40. Žáci 6. – 9. ročníku mají výuku od 8:00 – 12:35. Od 2. 9. bude zahájen výdej obědů a svačin.

Od 3.9. probíhá vyučování dle rozvrhu bez odpolední výuky.

Informace k prvním třídním schůzkám a dalším plánovaným akcím školy naleznete zde.

Organizačně nelze zajistit doporučení, aby se děti 1. a 2. stupně a tříd nesetkávaly v prostorách školního areálu. Raději počítejte s rouškami ve společných prostorách mimo třídy, zvýšenou hygienou a je otázka, zda bude/nebude možné organizovat některé akce. Plánované výjezdy školy v září platí a v případě jakékoli změny Vás budeme včas informovat. Zkušenosti z období dobrovolné výuky nás ujišťují, že situaci společně zvládneme.

Za tým ZŠ Sulice, Josef Kabele