Škola v přírodě (2. až 5. třída)

Rekreační středisko Sobeňák se nachází  na hranici CHKO Brdy. Areál je umístěn v lese na prosluněné louce obklopené stromy, potokem a rybníkem.

Termín: 7. 9. –  11. 9. 2020

Ubytování: pokoje ve zděných budovách a chatkách

Cena: 2600Kč, zaplatit do 31. srpna na účet č. 2701731286/2010. Uveďte VS a do zprávy pro příjemce jméno a příjmení dítěte a třídu (VS = 30 a k tomu Váš VS platby obědů, např. 30888).

Strava: 5x denně, celodenní pitný režim

Doprava: plně vybaveným autobusem

Odjezd: v pondělí 7. 9. 2020

Sraz: 2. a 3. třída v 8h u školy, 4. a 5. třída v 8.20h u školy

Návrat: v pátek 11. 9. 2020 (ve 14h – 15h ke škole, přesný čas bude upřesněn)

S sebou: spodní prádlo, ponožky, trička, mikina – svetr, kalhoty – tepláky, kraťasy, pyžamo, bunda s kapucí, plavky, šátek, ručníky, tenisky – botasky, pevné boty, holiny, boty na koupání, čepice – klobouk, taška na špinavé prádlo, kapesníky, hřeben, zubní pasta a kartáček, kelímek, mýdlo, šampon, opalovací krém, repelent, pláštěnka, batůžek, baterka a náhradní baterie, láhev na pití, 1 dopisní známka, penál, karetní či deskovou hru, knížku, učení dle pokynu paní učitelky.

Počty věcí jsou na vašem uvážení, raději více. Věci balte s dětmi, ať mají přehled.

Ne: mobilní telefon, rádio, digitální hry, mp3 přehrávače, chytré hodinky, cenné předměty ani velké finanční částky!

Co kdy odevzdat:

– zdravotní posudek a kopii kartičky ZP do 2. 9. 2020,

– bezinfekčnost (a popsané a podepsané léky) v den odjezdu u autobusu.