Důležité prvotní opatření – oznámení zákonným zástupcům

Vážení rodiče, v souvislosti s koronavirem škola podnikla prvotní opatření, týkající se této problematiky. Veškeré místnosti byly umyty dezinfekčním přípravkem, stejně tak dveře, kliky, parapety oken, dále pak všechny stoly, židle, skříně, šatní skříňky atd. V současné době máme zajištěnu dodávku dezinfekce, aby se i nadále mohlo ve zvýšených hygienických zásadách pokračovat.

Ve všech prostorech školy jsou vyvěšeny pokyny k hygieně rukou, která je v současné době zásadní.

Budeme sledovat ve zvýšené míře zdravotní stav našich žáků a v případě nutnosti informovat bezodkladně rodiče.

Prosíme rodiče, aby dětem dali větší počet papírových kapesníků, případně hygienických ubrousků.

V TÉTO SOUVISLOSTI APELUJEME NA RODIČE, ABY NEPOSÍLALI DO ŠKOLY DÍTĚ S PROJEVY RESPIRAČNÍ CHOROBY (KAŠEL, RÝMA, ZVÝŠENÁ TEPLOTA, DÝCHACÍ POTÍŽE). PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ SE VRÁTILI Z ITÁLIE ČI JINÝCH OBLASTÍ, KDE SE KORONAVIRUS OBJEVIL, ABY NÁS INFORMOVALI A ONI I JEJICH DĚTI ZŮSTALI VE ČTRNÁCTIDENNÍ DOPORUČENÉ KARANTÉNĚ. VĚŘÍME, ŽE POCHOPÍTE VÁŽNOST SITUACE A BUDETE TÍMTO PŘÍSTUPEM CHRÁNIT ZDRAVÍ NEJEN VAŠE, ALE I OSTATNÍCH. ZA TO MOC DĚKUJEME.

Veškeré informace a dotazy prosím směřujte na zástupkyni ředitele školy (Mgr. Janu Čermákovou).

Mobil: 606 48 34 19 e-mail: jana_cermakova@centrum.cz

Napsat komentář