Zahájení školního roku – 2025/2026

Vážení rodiče, milí žáci,

školní rok 2025/2026 začne v pondělí 1. září 2025 v 8:00.
Budovy školy budou otevřeny od 7:40.

První školní den proběhne formou jedné vyučovací hodiny. Ukončení vyučování bude v 8:45.

Prvňáčci

Slavnostní zahájení proběhne na dvorečku před školou v 8:15. Těšíme se na všechny naše nové školáčky!

Noví žáci 1. stupně

Sraz před budovou 1. stupně v 7:50. Třídní učitelé si vás vyzvednou a odvedou do tříd.

Noví žáci 2. stupně

Sraz před hlavní budovou školy (budova 2. stupně a gymnázia) v 7:50. Třídní učitelé vás odvedou do tříd.

Další organizační informace obdržíte v posledním srpnovém týdnu od svých třídních učitelů. Rodiče nových žáků obdrží přístupové údaje do systému Bakaláři nejpozději začátkem září. Zprávu Vám pošlou třídní učitelé přes email uvedený v žádosti.

Bakaláři

Milí rodiče, našich stávajících žáků,
prosím, zkontrolujte si vaše přístupy do Bakalářů, že vám vše funguje. V případě potíží kontaktujte prosím ředitelku školy přes školní e-mail: reditelka@skolasulice.cz.

Ve 2. týdnu školního roku budou ve škole probíhat třídní schůzky, na které Vás srdečně zveme a prosíme o Vaši účast.

Třídní schůzky budou nově zahájeny společným setkáním v aule, zvlášť pro rodiče 1. stupně a zvlášť pro rodiče 2. stupně a gymnázia.

Během společného setkání Vás seznámíme:

  • s koncepcí školy,
  • organizací školního roku,
  • činností školního poradenského pracoviště,
  • preventivními aktivitami školy,
  • a představíme Vám nové kolegy.

Po společném setkání budou následovat třídní schůzky s třídními učiteli.

V případě, že se nebudete moci třídních schůzek zúčastnit, prosíme o zprávu třídnímu učiteli. Ten Vás nasměruje na dokumenty, se kterými je nutné se seznámit (školní řád, školní řád školní družiny apod.).

Prosíme také o seznámení s informacemi týkajícími se prevence a činnosti školního poradenského pracoviště, které budou zveřejněny na webových stránkách školy.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vás a přejeme úspěšný vstup do nového školního roku!

Linda Kůstková, ředitelka školy

Napsat komentář