Informace k začátku školního roku 2019/20

Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 2. září začne vyučování pro 2. – 9. třídu v 8:00 a skončí v 9:40, po druhé vyučovací hodině. Provoz ŠD bude zajištěn. Pro žáky a rodiče první třídy proběhne přivítání v 8:15 před budovou školy (detailnější informace najdete pod odkazem: https://www.zssulice.cz/informace-pro-rodice-prvnacku/).

Od úterý 3. září bude probíhat vyučování na prvním stupni podle rozvrhu (včetně plavání pro 2. a 3. třídu). Vyučování pro 4. a 5. třídu končí v 11:40. Na druhém stupni bude končit vyučování po 5. vyučovací hodině.

Od středy 4. září začneme vyučovat podle rozvrhu ve všech třídách. Všichni žáci budou mít od 3. září k dispozici obědy ve školní jídelně (2. září zajistíme obědy pro ŠD formou studeného bufetu.)

Již se na vás těšíme, tým ZŠ Sulice.