Informace pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče,

ve školním roce 2019/20 budou žáci 1.třídy  rozděleni na dvě skupiny, nově bude zařazena výuka anglického jazyka s dotací 1 hodina týdně.

První týden školy  2.9. – 6.9. 2019 počítejte se zkráceným vyučováním. V úterý 3.9. čekají děti dvě vyučovací hodiny, ve středu 4.9.  tři vyučovací hodiny, ve čtvrtek 5.9. a v pátek 6.9.  již čtyři vyučovací hodiny.

Školní družina a školní jídelna budou v provozu. Pokud jste dosud neodevzdali přihlášky ke stravování, popř. do školní družiny (např. na informativní schůzce 10.6.), zašlete nám je prosím naskenované elektronickou formou, případně je přineste osobně během posledního srpnového týdne do školy. Potřebné formuláře naleznete na stránkách školy v sekci Pro rodiče- Formuláře.

Zde najdete přehled pomůcek, které bude váš prvňáček potřebovat při zahájení školní docházky:

• taška či školní batoh
  • penál
  • plastová krabice nebo kufřík na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti
  • převlečení  na výtvarnou výchovu – starší tričko, zástěrka, košile apod.
  • převlečení  na tělesnou výchovu( tričko, kraťasy, tenisky s bílou podrážkou), švihadlo a měkký míček, vše v pytli
  • 10 obalů na sešity+ 1 obal na malý notýsek
  • potřeby na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti ( pastelky, vodové barvy, nůžky, štětce, voskovky, modelínu…atd) obdrží děti ve škole
  • desky na sešity, číslice a písmena – děti je také dostanou ve škole
  • učebnice, pracovní sešity a písanky budou prvňáčci postupně dostávat během prvního týdne ve škole

Školní rok zahájíme v pondělí 2.9. 2019, počítejte zároveň s krátkou informativní třídní schůzkou.

Těšíme se na vás!