Děti dětem

Vážení rodiče a přátelé školy,

ZŠ Sulice Vás srdečně zve na oslavu dětského dne, který se bude konat ve čtvrtek 30. 5. od 14:00 – 17:00. V tomto roce si chceme dětský den nejen užít, ale také přispět dětem, které tolik štěstí nemají. Během odpoledne bude zajištěno občerstvení a mnoho aktivit pro malé i větší účastníky. Žáci školy budou dále nabízet k prodeji vlastní výrobky, jejichž výtěžek podpoří Dětské centrum Thomayerovy nemocnice.

Vzhledem k charitativnímu duchu akce Vás zveme, mimo jiné, k účasti na dobročinném bazaru. Věci do bazaru budou přijímány  od 23. 5. do 30. 5. v recepci školy. Prosíme o věci, které užijí děti od narození do 18 let. Mohou to být knihy, oblečení, hračky a vše co je potěší. Jedná se o věci, které nechcete vrátit a u nichž výtěžek z prodeje ponecháte na charitativní účely. Ať už si něco nakoupíte nebo nabídnete, budeme rádi za jakoukoli podporu z vaší strany.

Pro další informace k bazaru se prosím obraťte na email: info@zssulice.cz.

Výtěžek bude prostřednictvím Základní školy Sulice věnován Dětskému centru při Thomayerově nemocnici. Zbylé neprodané věci budou rozděleny dle velikosti  do Dětského domova Sázava a  Dětského centra při Thomayerově nemocnici.

Na viděnou se s Vámi těší tým ZŠ Sulice.