Distanční vzdělávání od 14. 10. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

Celá škola přechází na distanční výuku, zatím do 23.10. Následný týden budou mít žáci volný, jak jsme již informovali. Prezenční výuku bychom měli obnovit od pondělí 2. listopadu.

Rozvrh pro distanční (online) vzdělávání naleznete na stránkách tříd.  Výuka začíná v 8.00, online bloky jsou dlouhé cca 30 min., poté přestávka a v 9.00 další blok. Poslední blok začíná obvykle v 11.00. Na hodinu je možné se přihlásit přes trvalý odkaz v google učebně. V případě jakýchkoliv problémů se neváhejte obrátit na třídního učitele nebo ředitele školy.

Distanční výuka je povinná ze zákona, tzn., nebude-li dítě přítomno na online hodině, je nutné dítě klasicky omluvit (ideálně přes komunikační systém Bakaláři).

Týdenní plány fungují nadále stejně jako dosud. Tam jsou uvedená témata, odkazy i úkoly, které mají žáci vypracovat. Učitelé jsou k dispozici na e-mailu ke konzultacím. Ve škole je přítomná služba a od 7:00 do 14:00 vám rádi vytiskneme potřebné materiály z týdenních plánů. Pokud potřebujete zapůjčit techniku domů, kontaktujte ředitele školy.

Věříme, že situace se během krátké doby zlepší a doufáme, že se brzy uvidíme zpět ve škole. Sledujte prosím informace na webu a v systému Bakaláři – komens.