7. B

Rozvrh hodin od 1. 9. 2021

ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

Milí sedmáci 🙂

Zdravím Vás a věřím, že jste si užili krásné prázdniny!

1/ Přivítáme se ve třídě 1. 9. 2021 v 8:00 ráno v naší původní třídě, tento den se nepřezouvejte. Přezůvky si připravte od následujícího dne. Proběhne testování, sdělím Vám organizaci školního roku včetně rozvrhu, rozdáme si klíče. Končíme v 8:45.

2/ Ve čtvrtek 2. 9. 2021 máme společný třídnický den, podrobně se budeme věnovat bezpečnosti, školnímu řádu a dalším společným aktivitám. Končíme ve 12:00. Od tohoto dne máte přihlášené obědy. Také si rozdáme učebnice, vezměte si raději tašku navíc.

3/ Od pátku 3. 9. 2021 jedete dle rozvrhu, od jednotlivých vyučujících se dozvíte, jaké pomůcky budete potřebovat.

4/ Podrobné informace k začátku školního roku naleznete také v záložce AKTUALITY na webových stránkách zde.

Těším se na Vás, třídní

KONZULTAČNÍ HODINY Z MATEMATIKY

Doučování dle potřeby. Je možnost konzultací po předchozí domluvě, neváhejte a dejte vědět, pokud něčemu nerozumíte a potřebujete vysvětlit, procvičit!