2. B

Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Hozmanová

Kontakt: hozmanova@zssulice.cz

Vážení rodiče,

vítám Vás na webových stránkách třídy 2. B – najdete zde všechny důležité informace, které Vám budu potřebovat sdělit. Sledujte, prosím, tyto stránky pravidelně…

SUPERHRDINOVÉ Z 2.B

Rozvrh hodin platný od 1. 9. 2021

24. 9. 2021 Výtvarné práce dětí

Kresba tužkou, otisk bublinkové fólie a nekonečné téma MŮJ KAMARÁD🙂

17. 9. 2021 Výtvarné práce dětí

Děti dnes nakreslily krásné obrázky své rodiny. Je vidět, jak držíte spolu, nádherné rodinky:-) Kreslily zpaměti, nebo pracovaly podle společné fotografie. Pro inspiraci jsme se podívali, jak rodinu namalovali známí malíři a jak rozdílné obrazy to jsou (královská rodina, kterou namaloval slavný španělský malíř Vélazquez, Henri Matisse, Karel Nepraš, Pablo Picasso, Zhang Xiaogang).

14. 9. 2021

Na začátek chci moje milé děti moc pochválit – jsou opravdu šikovné, hodně se snaží a krásně pracují:-)

V pondělí 27. září je na naší škole vyhlášeno ředitelské volno. Školní družina bude pro zájemce v tento den v provozu do 16:00 h. V úterý 28. září 2021 je státní svátek.

5. 9. 2021

Vážení rodiče,

první školní dny jsou úspěšně za námi a Vaše děti jsou druháci. Přeji Vám všem mnoho pozitivní energie a trpělivosti. Kontrolujte, prosím, denně všechny pracovní sešity a sledujte, jak ve škole pracovaly. Pokud uvidíte, že jim něco nešlo, doporučuji doma procvičovat.

V pondělí 6. 9. (a potom ještě 9. 9.) se budou děti opět testovat antigenními testy.

30. 8. 2021 Organizace prvního školního týdne

Ve středu 1. září se sejdeme v 8:00 ve třídě, děti nepotřebují přezůvky ani aktovku. Děti se budou testovat. Předpokládaný čas ukončení prvního školního dne je v 8:45 h. V tento den není v provozu školní družina.

Od 2. září již děti chodí do školy s aktovkou, pouzdrem, čipem do školní jídelny a přezůvkami. To už dostanou učebnice a pracovní sešity. Konec vyučování bude v 11:40. V provozu bude školní družina i jídelna.

V pátek 3. září bude vyučování podle pravidelného rozvrhu.

Přeji všem dětem pěkné prožití posledního prázdninového dne a šťastné vykročení do nového školního roku. Už se na vás všechny moc těším:-) Jaruška