Zájezd do Anglie

Žáci druhého stupně se již mohou závazně přihlašovat na zájezd do Anglie.

V přiloženém dokumentu naleznete veškeré informace k zájezdu: 19-289 Královská Anglie

Přihlášení na zájezd na adrese: http://rezervace.protravel.cz

Registrace:

• Nejprve je nutné se zaregistrovat (odkaz „Jsi tu poprvé? Zaregistruj se prosím“).
  • Registrovat se musí pouze osoby starší 18 let, to znamená buď zletilí účastníci nebo zákonní zástupci nezletilých účastníků.
  • Při registraci si zvolíte přihlašovací údaje: přihlašovací jméno je Vaše emailová adresa, heslo libovolné, alespoň 6 znaků dlouhé.
  • Registraci dokončíte prokliknutím potvrzovacího odkazu ve zprávě zaslané na Váš email.

Přihlášení na zájezd:

• Po přihlášení do systému zadejte číslo zájezdu 19-289 do textového pole a klikněte na „Vyhledat zájezd“.
  • Vyplňte osobní a další potřebné údaje účastníka včetně všech alergií a potvrďte závazné přihlášení.
  • Na email obdržíte Potvrzení o zájezdu i s rozpisem plateb. Podepsané potvrzení odevzdáte ve škole.

Přihláška je závazná a z následného odhlášení mohou vyplývat stornopoplatky.

Základní škola Sulice,
Školní 343