9.třída

třídní učitelka: Mgr. Jana Čermáková
kontakt: cermakova@zssulice.cz

Týdenní plány

Informace a termíny k přijímacím zkouškám na střední školy pro rok 2020/21 si můžete stáhnout níže:

střední školy a konzervatoře ve školním roce 2020/21

Sdělení o termínech

Týdenní plány:

Dějepis

Rozvrh hodin

Tak jsme došli až do devítky! Strašně to uteklo. Máme před sebou posledních 10 měsíců na základce a věříme, že si je užijeme.

Jsme super třída, tak trochu specifická – našimi patrony jsou pan starosta, Kája (pan Stehno) a Honza (pan Chadraba). To už je opravdu silná trojka a my za ni děkujeme.

V další části se postupně ve stručnosti představíme:

Terezka PJe mi 14 let, hodně sleduji seriály. Ráda hraju volejbal a florbal. Moje oblíbené jídlo je pizza. Mám ráda malé děti a jednou chci být učitelkou v MŠ.

Eliška SChtěla bych studovat pedagogiku. Baví mě trávit čas s malými dětmi, takže chci jednou pracovat jako učitelka ve školce. Ráda tancuji a sleduji filmy a seriály.

Eliška A:  Mezi mé koníčky patří kreslení a tancování, také se ráda vídám se svými přáteli. Chtěla bych být návrhářkou nebo kadeřnicí.

Terezka:  Jsem Terka, miluji zvířata, hraju fotbal a tenis. Můj sen je stát se zvěrolékařkou. Chci ošetřovat a zachraňovat zvířata. Ráda chodím ven s kamarády, nejraději s nimi jezdím na Chodov nebo po výletech.

Anička:  Jmenuji se Anička, ale většina kamarádů mně říká Ann nebo Annie. Ráda tancuju a poslouchám písničky. Chtěla bych studovat obchodní akademii. Moje motto je: „Nikdy nic není tak těžké, jak myslíš, nikdy nic není tak lehké, jak to vypadá.“

Kačka:  Mám ráda adrenalin. Jako jedna z mála tančím na kruhu. Snažím se být co nejvíce upřímná. Nemám ráda zlobivé děti. Moje životní motto zní: „Žij a nech žít; tolerance.“

Andrea:  Myslím, že jsem intuitivní člověk. Snažím se s lidmi jednat na rovinu. Chtěla bych se stát psychiatričkou s vlastní ordinací. Mé motto zní: „Nesnaž se změnit ostatní a nedopusť, aby ostatní změnili tebe.“

Anetka:  Jmenuji se Anet, jsem v deváté třídě, hraju fotbal a chci být veterinářkou,  protože miluji zvířata. Mám ráda nakupování, hlavně pak s přáteli.

Šimon:  Do této školy chodím od 6. třídy. Rád hraji hry na počítači a občas se podívám na nějaký film nebo seriál.

LukášZajímám se o práci osobního strážce, který chrání významné osobnosti. Mám rád události z období obou světových válek a hodně o tom vím. Zúčastnil jsem se i dějepisné soutěže.

David:  Rád hraju fotbal a lyžuji. Mám rád rozdílné koníčky – kočky, zimu, mikiny a všechny bláznivé věci. Hlavně ale mám rád své kamarády. Mám dva mladší sourozence, o které se také občas starám.

Honza Rád hraju počítačové hry. Mám rád psy a ve svých zájmech se doplňujeme s mým bratrem Lukášem. Jsme sehraná dvojka a velmi dobře spolu vycházíme.

Tomáš 1Mám rád počítačové hry, ale mým dalším koníčkem jsou automobily a technika vůbec. Rád jezdím na kole a nevyhýbám se i jiným sportovním aktivitám.

Tomáš 2Rád hraju fotbal a starám se o psa a kočku. Do této školy chodím teprve druhým rokem. Jsem dost upovídaný, ale už jsem se naučil kontrolovat.

Aleš:  Mým hlavním koníčkem je fotbal – věnuji se mu každou volnou chvilku. Přestože mně fotbal zabírá opravdu maximum času, zvládám bez problémů i přípravu do školy. Na další koníčky nemám vůbec čas.

Informace k českému jazyku najdete na: https://monika-svedova.webnode.cz/

Příspěvky třídy

Omlouváme se, nejsou dostupné žádné příspěvky.