6.třída

Co nás společně čeká:

14. 9. – 18. 9. Adaptační kurz

Místo pobytu:                   Rekreační středisko Star Line v obci Hrachov na Příbramsku (vzdálenost ze Sulic je přibližně 75 km). Areál se nachází na kraji obce v blízkosti lesa.

Termín:                               14. 9. – 18. 9. 2020

Ubytování:                         ve vytápěných chatkách

Cena:                                  3 230 Kč (splatnost do 7. 9. 2020 dle pokynů v e-mailu)

Strava:                                plná penze (5 x denně, pitný režim zajištěn po celý den)