1. B


Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Hozmanová

Rozvrh hodin:

Duben je tu …

11. 4.

Moji milí rodiče,

touto cestou Vás všechny ze srdce zdravím. Jak jste již byli informováni v minulých dnech, Vaše děti od pondělí 12. dubna nastupují na 1 týden na prezenční výuku. S tímto nástupem do školy je spojeno také testování dětí. Děti se nemusí vůbec ničeho bát, testování je bezbolestné. V případě Vašeho zájmu máte možnost při tomto testování Vašim dětem asistovat. Jakmile budeme mít testování za sebou, společně s dětmi odcházíme do šatny, kde se teprve přezujeme. Potom již bude výuka probíhat dle školního rozvrhu. Pouze tělesná a hudební výchova klasicky vyučována nebude, v této době budou děti mít jiné aktivity (pobyt venku, procházka, opakování a upevňování učiva, tvořivé činnosti, čtení…).

Přejme si, ať je vše v pořádku a můžeme se s dětmi ve škole vídat co nejvíce – už se na děti moc těším!

Vám všem děkuji za výbornou spolupráci a přeji vše dobré.

9. 4. 2021

Krásné dobré ráno, moje milé děti 🙂

Týden je opět za námi – všechny vás moc chválím, jak jste hezky pracovali. Užijte si blížící se víkend a už se moc těším na pondělí, až se spolu všichni setkáme v naší třídě.

8. 4. 2021

Děti, moc vás zdravím a přeji vám všem krásný den.

Na začátek mám pro vás dobrou zprávu – pokud vše dobře dopadne, tak se v pondělí 12. dubna všichni společně setkáme v naší třídě – hurá! 🙂

6. 4. 2021

Krásné dobré ráno, moje milé děti.

Věřím, že jste si o velikonočních prázdninách hezky odpočinuli a užili si hezký čas s vašimi rodinami. Přeji vám pěkný týden a celý měsíc duben, ve kterém už se snad společně setkáme ve škole…

JARO OŽÍVÁ 2021 – CHRÁNÍME PTAČÍ HNÍZDA

Každé jaro věnují ptáci obrovské množství energie a času péči o svá vajíčka a mláďata. Při procházce děti pozorovaly hnízdění ptáků a jejich pohyb v přírodě.

31. 3. 2021

Moje milé děti.

Dnes nás čeká poslední učení pro tento týden a před námi jsou velikonoční prázdniny.

Přeji vám všem hezké Velikonoce a budu se na vás těšit opět v úterý 6. dubna.

VELIKONOCE U NÁS DOMA

26. 3. 2021 – Moje milované děti,

přeji vám všem krásný den a jaro plné radosti z probouzející se přírody …

19. 3. 2021 – Dobré ráno, moje milé děti.

Je tu pátek a víkend už je za dveřmi, tak si během volných dnů odpočiňte a užijte si rodiče.

A čeká nás jeden speciální den – v sobotu 20. března je první jarní den a s ním také jarní rovnodennost, kdy den je stejně dlouhý jako noc.

SVĚTOVÝ DEN VODY – VÁŽÍME SI VODY

Světový den vody se každoročně slaví 22. března. Tématem letošního Světového dne vody je to, co voda pro lidi znamená, její skutečná hodnota a jak můžeme lépe chránit tento životně důležitý zdroj. Tento týden si budeme při distanční výuce povídat, jak je voda pro nás důležitá.

Jarní pozdravení od dětí z jejich zahrádky.

Domča nám poslal, jak jim na zahrádce začíná klíčit česnek. Celá jarní příroda je v procesu změny, probouzí se a začíná nový život.

BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ

Spisovatelé a ilustrátoři z 1. B vložili do svých knih spoustu času, trpělivosti, zaujetí a tvořivosti. Už se těším na autorské čtení ve škole:-) Hezké čtení, moji malí kamarádi.

5. 3. 2021Děťátka moje,

je tu pátek a před námi nejen víkend, ale také jarní prázdniny a s nimi celý příští týden volna. Užijte si ho, dávejte na sebe pozor a hezky si odpočiňte. Budu se na vás opět těšit v pondělí 15. března.

Distanční výuka od 1. 3. 2021

  1. skupina od 9:00
  2. skupina od 10:00 Odkaz na meet zde: https://meet.google.com/gdu-xkub-mun?fbclid=IwAR3ApnffppNDKtgSxxyu6GdCR_mtAdnduYIrBfNHRqbzZDLwl4fgJQWxaWk

K+M+B+2021

Dnes je 6. ledna – svátek Tří králů. Tímto dnem končí dvanáctidenní vánoční období. Více o tomto významném dni jsme se dneska dozvěděli ve škole. Naši malí koledníci si na hlavy nasadili papírové koruny. I my vám všem vinšujeme dnes z celého srdce jako Tři králové: …a my taky vystupujem a Nový rok 2021 vinšujem…. 🙂

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ V DOBĚ DISTANČNÍ VÝUKY…..

Procházky v přírodě